Miecz i Pastorał Online

Miecz i Pastorał Online

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

UWAGA! Wersja testowa - dużo rzeczy nie ma ale będą jak sie okaże że wszytko działa. Nie zapomnij sie zarejestrować. Musisz być zalogowany! Goście nie maja prawa do pisania na forum. Przeczytaj najpierw informacje ogólne! Potem zapraszam do działu Rozgrywka. Goście mają możliwość pisania w dziale Poza grą.

#1 09-05-2008 12:16:52

MG

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 23-02-2008
Posty: 207

Prośba małżonki.

Twoja kochana małżonka po kolacji, gdy wspólnie spędzacie czas w wieczornej komnacie, poczekawszy aż usługująca wam służba wyjdzie całkiem niespodziewanie siada ci nagle na kolana i obejmuje rękoma za szyję.
- Michałku – mruczy ci o ucha – miałabym prośbę do Ciebie.
Kiedy zdziwiony podnosisz na nią wzrok, widzisz wesołe ogniki w jej oczach i figlarny uśmiech
- Michałku, mam dość wyciągania od Adama pieniędzy na potrzeby dworu, sam widzisz, że cały czas coś potrzeba. A burgrabia, sam wiesz, to straszny formalista i skąpiec na dodatek. Nie mógłbyś tego załatwić? Daj mi na potrzeby dworu tak ze cztery tysiączki, akurat na rok mi starczy. Co? Miałabym swoją prywatną szkatułę. Wiem, że Kanter tak robi, i u mnie w domu też tak było, ze matka miała do swojej dyspozycji jakąś kwotę, i w księgach to było zapisane. A nawet ojciec mówił, że tak wygodniej bo podatki mniejsze są wtedy.
Uśmiecha się znowu i wygodniej sadowi się na kolanach.


(poza grą – te 4 tysiące zostały by wpisane w stałych wydatkach, byłyby odliczane od dochodu)

Offline

 

#2 09-05-2008 14:13:58

Michal Pawlak

Nobilis

Zarejestrowany: 25-02-2008
Posty: 125

Re: Prośba małżonki.

Ehh ty łobuzie...mowie z rozbawieniem...po to te wszystkie podchody były...
Odkąd wróciłem z Litwy pochwalić Cie chciałem Kasieńko za nowe porzadki bo i przytulnie tu i w grodzisku i ładnie..
Dobrze dostaniesz do twojej szkatuły 5 tysiączków tylko dla Ciebie...
no a teraz jak mi podziękujesz??



Si vis pacem, para bellum

Offline

 

#3 09-05-2008 23:14:18

MG

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 23-02-2008
Posty: 207

Re: Prośba małżonki.

Szczegółow oszczedzam, jesteś już dużym chłopcem. Masz internet, jesteś w związku - masz masę możliwości zeby to odegrać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.biuro-ksiegowe.info.pl www.inwestowanie.info.pl Trizer - opinie i cena